Sekce Ingress se momentálně přesouvá na novou doménu a hosting BohemiaIngress.
Do ledna března poběží oba weby současně, později bude zdejší obsah označen jako zastaralý.
Omlouvám se za zpoždění - bc.

Tlačítko Start mission


vml, 10.3.2015 Scanner ver. 1.71.1

Ingress má nyní přepracovaný layout na obrazovce Informace portálu. Tedy obrazovku, kde je především fotografie, rezonátory a akce k portálu.

První dojem

To bylo dneska ráno překvapení, když jsem si po vydatném pětihodinnovém spánku, snídani a sprše otevřel Ingress. V první minutě si říkám jakou fajn změnu tady máme, panečku to se budou dělat mise, když je tam tlačítko.

Jobovka!

Ona se tlačítka zmenšila a Hack byl posunut o pěkný kus nahoru. Zatímco běžně hackuji portál už poslepu, na Hack kliknu ještě dřív, než se na obrazovce vykreslí, teď trefím v lepším případě mezeru mezi tlačítky, v horším Deploy, který mě při rychlé návštěvě jen zdrží.

Proč jsou mise jako samostatné velké tlačítko a proč je to tlačítko tak velké? Proš se přesunula informace o klíčích někam dolů do neznáma?

Moje představa

Drahý NIANTICu, velevážený Google,

Ingress je skvělá hra a vážím si vaší obrovské investice do nejlepší neplacené mobilní hry. Pomohla mi nalézt řadu nových skvělých lidí. Krátí mi cest do práce a objevují s ní bohatost srdcí našich českých měst i našich zahraničních přátel.

Jsem zelený a vítám změny, jsem pro pokrok a obdivuji techologii. Proto jsem programátor a možná právě proto jsem i agent.

Vážím si anomálií, je neuvěřitelné, že se tolik lidí sejde při honbě za tímto tajemstvími opředeným fenoménem. Jejich organizace není snadná a dárečky i napínavé souboje jsou jen zlomkem toho, co nabízejí.

Přesto musím apelovat na vývojáře a jejich Resistance část, na ty, kteří jsou konzervativní a změn se bojí, na ty, kteří nevidí budoucnost v honbě za nejasnými cíli, ale vsadí raději na jistotu:

Proč je tlačítko misí tak velké, že mu musel ustoupit dva roky starý a prověřený layout?

Změny v herních principech jsou téměř neznatelné, nové itemy v nedohlednu. Recharge a AXA shield? Nové medaile? To jsou jen drobné změny, my chceme zase jednou vymýšlet úplně nové strategie, dejte nám příležitost.

Co nový typ bursterů?

Co nějaká ta výhoda pro šestnáctý level?

Co třetí frakce?

Co Dark XM?

Co perky?

Nechme tlačítka při starém a dejme na Navigate jen malou ikonku začátku mise. Přidejme na Hack a Deploy ikonky upozorňující na unikátní hack a capture. To hráči teď chtějí.

Držte se, vytrvejte a nebojte se experimentovat. Pojďte nám ukázat, že dokážete v Ingressu nabídnout něco těm, kteří pro vás nasbírali dat nejvíce, pojďte hráče na nejvyšších levelech odměnit za jejich oddanost ve Vaši hru.

Váš velký fanoušek
agent vml

A jak to vidíš ty? Je pro tebe nové rozložení prvků pohodlné?