Sekce Ingress se momentálně přesouvá na novou doménu a hosting BohemiaIngress.
Do ledna března poběží oba weby současně, později bude zdejší obsah označen jako zastaralý.
Omlouvám se za zpoždění - bc.

[2014-10-09] Link Amp jinak


vml, 9.10.2014 Scanner ver. 1.62.0

V ČR je Link Amp v podstatě zbytečný. Málokdy jde natáhnout link přes 30km, natož link příliš dlouhý na to, aby nestačil dosah portálu. Pojďme se tedy podívat na poněkud netradiční využití.

Stavíme řiťák

Řiťák je portál, jež má osázené rezonátory co nejblíže středu. Takový portál se dá sundat jedním či dvěma UltraSrike.

Abychom tedy pozlobili druhou frakci, vybereme si nějaký portál, ze kterého se často linkuje a bývá osmička. V Praze to může být třeba v na křižovatce, kde projíždí hodně tramvajových linek - úplně konktrétně například Želivského. Ten obsadíme podle výše zmíněné rady - všechy rezonátory na střed. Všechny módy obsadíme (ve dvojici s kamarádem) Link Ampy. Poté portál přebarvíme pomocí Jarvisu či ADA na nepřátelskou barvu.

Past nastražena

A teď čekáme. Pokud máme štěstí, a nějaký všetečný hráč nám portál nezboří, hráči druhé frakce skutečně brzy portálu navýší level a nalinkují jej.

A my si jen dojdeme za dvě rány sebrat body. Link Amp neposkytuje žádnou ochranu navíc a ani 100 linků obranu nezachrání (viz. Jak linky posilují obranu).

Závěr

Jistě, je to celkem drahé, takový portál stojí čas i Jarvis/ADA. Ale je to jedno z možných využití jinak nepoužitelného módu.

Máte nějaký jiný nápad co s Link Ampem? Diskuze je otevřená.