GTA: Liberty City Stories


Každé GTA má své fanoušky a odpůrce a já jsem jedním z fanoušků....Když jsem si LCS objednával, nečekal jsem žádné novinky, ale věděl jsem, že se rozhodně nebudu nudit.. A jaké tedy GTA je?

Hrajete za známou postavu- Toniho Vercettiho. Vzhledově je LCS stejné jako počítačové Vice City avšak vzhled radaru a veškeré ukazatele jsou stejné jak v San Andreas... Narozdíl od Vice City se veškerý děj odehrává na třech ostrovech. Portland Island, město s nízkými budovami a malými možnostmi, Staunton Island disponující vžškovými budovami které mají připomínat reálný New York a nakonec Shoreside Vale- ostrov s velkým letištěm a spousty kopci :-)

Mise jsou rozmanité jako vždy, takže se dostanete k úkolům jako honba na řezníka se sekerou v objektu pily nebo zneškodňování mediální konkurence, apod. Zbraní je LCS také dostatek, takže pokud budete náhodou ´´Wasted´´ můžete si zahradní pomůcky dokoupi v army shopech rozmístěných po všech rřech ostrovech. Co tedy říct o LCS závěrem? Rozhodně neuděláte špatně když si tento titul koupíte, zabavíte se touto hrou na dlouhé hodiny..:-)

by Brudla 2008-09-06